Головна

УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЕЙДЕТИКИ ЄВГЕНА АНТОЩУКА

Вітаємо Вас на оновленому сайті!

Тут Ви дізнаєтесь все про вашу пам’ять і пам’ять ваших дітей.

Гарна пам’ять ─ це просто, доступно, легко!

Ми працюємо з дітьми і дорослими, навчаємо інструкторів.

Українська школа Ейдетики Євгена Антощука

treatment

Звернення

Вже більше двадцяти років я намагаюся пояснити всім, хто погодився мене вислухати, що пам’ять у всіх нас чудова і не потребує поліпшення. 

Якщо Ви скаржитеся на свою пам’ять, то чому не забуваєте дорогу додому?

Якщо Ви незадоволені своїм умінням запам’ятовувати інформацію, то чому до кінця фільму Ви добре пам’ятаєте його початок! (а це ─ 24 кадри за секунду протягом півтори години.).

Якщо у Вас проблеми з вивченням іноземних мов, то пригадайте, де Ви вивчали рідну мову? (найтупіший англієць свою рідну мову теж ніде не вчить.) 

Якщо Ви втомлюєтеся, спілкуючись з новою інформацією! (а Ви засвоюєте нову інформацію навіть тоді, коли просто йдете вулицею.).

Якщо Ви прагнете вдосконалити свої численні вміння у будь-якій сфері діяльності та по-справжньому, усвідомлено, скористатися всіма можливостями, які закладені у Вас, то повинні знати: з пам’яттю у Вас немає проблем, є проблема з правильним її використанням.

Тому я прошу Вас, навчитися користуватися пам’яттю правильно.

Більше чотирьох тисяч чоловік уже усвідомили цю просту істину (це тільки ті, хто пройшов у мене курс «Української школи ейдетики», і ми змогли з ними про це поговорити, не беручи до уваги більше восьми тисяч осіб, що освоїли цей курс за моїми книжками і CD-диском тренажерів, які я постійно вдосконалюю і доповнюю).

Це «звернення» не голос волаючого в пустелі, а вистраждане прохання: стати сьогодні на крапельку краще, ніж учора. Відсторонитися від міфу про нашу вроджену недосвідченість стосовно придбання знань і навичок, а скористатися Божим даром, бо чудовий дар природи ─ наша пам’ять, з відповідальністю, хоча б перед самим собою.

Євген Антощук

Share